História našej malej rodinnej firmy siaha do roku 1990. Naša činnosť je úzko spojená s prírodou, prírodnými produktmi, rastlinami, bylinkami, kvetmi, estetikou... V tom istom roku sme kúpili chalupu na Šumave. Tu, v romantickom a zabudnutom kúte civilizácie, odvtedy žijeme a vyrábame naše výrobky.

Krátko nato sme začali navrhovať, vyrábať a predávať originálne dekorácie a darčeky z prírodných rastlinných materiálov, ako aj aranžovať.
Od roku 2007 sa zameriavame najmä na výrobu a predaj prírodných vonných solí do kúpeľa s bylinkami a kvetmi podľa vlastných originálnych receptúr, čisto z prírodných surovín, ktoré sú u zákazníkov už mnoho rokov veľmi obľúbené.

Naše výrobky si môžete kúpiť po celej Českej republike na rôznych kultúrnych a spoločenských podujatiach, štýlových a vianočných trhoch, v atraktívnom prostredí historických miest, hradov, zámkov, skanzenov atď. Kedykoľvek si ich môžete objednať aj v našom e-shope alebo nás navštíviť priamo na našej adrese, kde vyrábame naše originálne prírodné produkty v krásnom a čistom prostredí prírodného parku. Návštevu môžete spojiť s výletom do Národného parku Šumava.