Kúpeľová soľ s kvetmi levandule - voľne navážená - veľkosť balenia: 20kg → ZĽAVA 17%

-17% Obľúbené

MATURA

Čím väčšie balenie, tým väčšia zľava. Viac v detailoch produktu... viac

Doprava a platba

Pôvodná cena 315,70 €. Ušetríte 17% (53,70 €) 262 €

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

Skladom
ks
MATURA

Čím väčšie balenie, tým väčšia zľava. Viac v detailoch produktu... viac

Doprava a platba

Vhodná pre všetky typy pleti, pri kožných problémoch, dezinfekčná, upokojujúca, relaxačná, znižuje krvný tlak... Tradičná vôňa čistoty a spomienka na Provence.

Levanduľa je jednou z najvšestrannejších liečivých rastlín. Názov pochádza z latinského lavare - umývať. Symbol čistoty. Má antiseptické účinky, podporuje obnovu kožných buniek, upokojuje pokožku, normalizuje tvorbu kožného mazu, má podporné účinky pri kožných problémoch, ekzémoch a pálení nôh. Na pokojný spánok, relaxáciu a uvoľnenie, vhodná pri depresii a strese, bolestiach hlavy, migréne, nervovom preťažení, stabilizuje emócie, potláča úzkosť a strach, otvára a čistí všetky čakry. Urýchľuje liečbu chrípky, angíny a prechladnutia, pomáha pri dýchacích problémoch, bronchitíde, dávivom kašli, astme. Uľavuje od bolesti svalov, reumatizmu, zlepšuje krvný obeh, posilňuje srdce, znižuje krvný tlak. Niekoľko lyžičiek levanduľovej soli môžete použiť na prevoňanie šatníkov a komôd - je to osvedčený prostriedok proti moľom na oblečení. Možno kombinovať s ružou, medovkou a rozmarínom.

Dodáva sa v prepravnom obale podľa objednaného množstva ( nepriehľadné LDPE vrecko). Toto balenie je vhodné na osobnú spotrebu, nie je vhodné ako darček atď.

Vyobrazená nádoba nie je súčasťou balenia

1kg → bez zľavy
3 kg - ZĽAVA 4%
5 kg - ZĽAVA 8%
10 kg - ZĽAVA 12%
20 kg - ZĽAVA 17%