Kúpeľová soľ s nechtíkom a pomarančom - krabička Dáma


MATURA

Darčekové balenie 200g vrecko viac

Doprava a platba

4,30 €

Skladom
ks
MATURA

Darčekové balenie 200g vrecko viac

Doprava a platba

Zvláčňujúci, antistresový, relaxačný... Prírodná soľ do kúpeľa s nechtíkom lekárskym a pomarančom je jednou z najobľúbenejších pre svoju príjemnú, teplú oranžovú farbu a osviežujúcu vôňu.

Nechtík lekársky je jednou z najvšestrannejších bylín. Pripisujú sa mu omladzujúce účinky. Táto oranžová bylina má silné antiseptické účinky. Zjemňuje pokožku, čistí a zvláčňuje pokožku, na tvrdú kožu na pätách a lakťoch. Je prospešný pri zápaloch, kŕčových žil, modrinách, preležaninách, zápaloch, mykózach, niektorých ekzémoch. Macerov herbár odporúča pozerať sa na rastlinu na zlepšenie zraku, vyčistenie hlavy a povzbudenie mysle.

Pomaranč má antidepresívne účinky - potláča stesk, smútok, úzkosť, strach, nervozitu, nespavosť. Uvoľňuje, osviežuje, posilňuje srdce. Oživuje ochabnutú a unavenú pokožku, upokojuje podráždenú pokožku, kožné zápaly, hojí a zjemňuje popraskanú pokožku a mozole, podporuje regeneráciu kožných buniek. Vhodný pri rekonvalescencii, anémii, stavoch vyčerpania, infekčných ochoreniach, nechutenstve.

Krabička s 200g celofánovým vreckom soli.