Kúpeľová soľ s nechtíkom a pomarančom - voľne navážená - veľkosť balenia: 10kg → ZĽAVA 12%

-12% Obľúbené

MATURA

Čím väčšie balenie, tým väčšia zľava. Viac v detailoch produktu... viac

Doprava a platba

Pôvodná cena 157,90 €. Ušetríte 12% (19 €) 138,90 €

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

Skladom
ks
MATURA

Čím väčšie balenie, tým väčšia zľava. Viac v detailoch produktu... viac

Doprava a platba

Zvláčňujúci, antistresový, relaxačný... Prírodná soľ do kúpeľa s nechtíkom lekárskym a pomarančom je jednou z najobľúbenejších pre svoju príjemnú, teplú oranžovú farbu a osviežujúcu vôňu.

Nechtík lekársky je jednou z najvšestrannejších bylín. Pripisujú sa mu omladzujúce účinky. Táto oranžová bylina má silné antiseptické účinky. Zjemňuje pokožku, čistí a zvláčňuje pokožku, na tvrdú kožu na pätách a lakťoch. Je prospešný pri zápaloch, kŕčových žil, modrinách, preležaninách, zápaloch, mykózach, niektorých ekzémoch. Macerov herbár odporúča pozerať sa na rastlinu na zlepšenie zraku, vyčistenie hlavy a povzbudenie mysle.

Pomaranč má antidepresívne účinky - potláča stesk, smútok, úzkosť, strach, nervozitu, nespavosť. Uvoľňuje, osviežuje, posilňuje srdce. Oživuje ochabnutú a unavenú pokožku, upokojuje podráždenú pokožku, kožné zápaly, hojí a zjemňuje popraskanú pokožku a mozole, podporuje regeneráciu kožných buniek. Vhodný pri rekonvalescencii, anémii, stavoch vyčerpania, infekčných ochoreniach, nechutenstve.

Dodáva sa v prepravnom obale podľa objednaného množstva ( nepriehľadné LDPE vrecko). Toto balenie je vhodné na osobnú spotrebu, nie je vhodné ako darček atď.

Vyobrazená nádoba nie je súčasťou balenia

1kg → bez zľavy
3 kg - ZĽAVA 4%
5 kg - ZĽAVA 8%
10 kg - ZĽAVA 12%
20 kg - ZĽAVA 17%